wdw nasza ekipa rozdająca ulotki reklamowe
fu nasze stoisko reklamowe na wystawach psów rasowych
jfiuj na wielu imprezach można napotkać nasze stoiska reklmowe
posiadamy ekipy reklamowe terminarz wystaw-kliknij  staramy się być na wszystkich wystawach krajowych które są na wykazie w terminarzu.
Na wystawach, pokazach i targach branżowych "przewija" się kilka tysięcy ludzi. Co weckend nasze ekipy reklamowe wyjeżdżają w Polskę
Nasze stoiska reklamowe wyposażone są w namioty wodoodporne wykorzystywane w okresie niepogody.
Jako drukarnia WELIN (a taki dział nasza firma również posiada, bez problemu możemy zadbać o ulotki, banery, reklamy, foldery, plakaty w wielkich ilościach.
Posiadamy rollupy reklamowe, potykacze pokazujące w wielkim powiększeniu nasze wyroby, Plakaty, foldery reklamowe, ulotki, cenniki.
Stoisko reklamowe jest czytelne i przestronne. Mamy filmy reklamowe, Zdjęcia pokazowe i szczegółowe pokazujące jak nasze ekipy montują kojce.
Nasze hostessy rozdają ulotki bardzo chętnie i serdecznie. Zawsze oprócz dziewcząt z ulotkami jest jeden z naszych specjalistów - monterów z którym można porozmawiać o szczegółach konstrukcyjnych kojców, sposobach montażu i usytuowania. 
oto nasze foldery reklamowe, na każdym z naszych wystaw wydajemy około 3-5 tysięcy folderów.
w folderach reklamowych są zamieszczone najważniejsze informacje na temat naszej ofert. Ceny na nasze kojce są rozpisane na elementy.
posiadamy specjalne przyczepy reklamowe z zamontowanymi kojcami pokazowymi
Bez problemu jeździmy z nimi na pokazy, spotkania i wystawy.
taka reklama gwarantuje nam pokazy przyszłym klientom który to może dotknąć kojec i zobaczyć jaki jest mocny i wytrzymały.
do kojca pokazowego można wejść.
kojce pokazowe są naszą żywą reklamą.